Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Sunday, March 26, 2017
<
March 2017
>
S
M
T
W
T
F
S
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
Youth (WINTER 2) SD2 Sat/Sun U10 Girls SILVER
Purple Storm
3 - 0
A3 Blues
Complete
Harmans Premier Field #4
Youth (WINTER 2) SD2 Sat/Sun U10 Girls SILVER
SP Sting
1 - 1
PSC Piranhas
Complete
Harmans Premier Field #4
Youth (WINTER 2) SD2 Sat/Sun U8 Boys GOLD
Premier Green
8 - 4
SDFC Premier
Complete
Harmans Premier Field #5
Youth (WINTER 2) SD2 Sat/Sun U9 Girls
FSC Chaos Red
0 - 8
A3 Arsenal
Complete
Harmans Premier Field #4
Youth (WINTER 2) SD2 Sat/Sun U11 Girls BRONZE
Linthicum Legion
5 - 5
Galaxy
Complete
Harmans Premier Field #5
Youth (WINTER 2) SD2 Sat/Sun U12 Girls
SAC Challenge
1 - 9
Baltimore Celtic Dynamos
Complete
Harmans Premier Field #4
Youth (WINTER 2) SD2 Sat/Sun U10 Girls GOLD
PHWM SC 07 RED
3 - 1
ASA Arsenal - Red
Complete
Harmans Premier Field #5
Youth (WINTER 2) SD2 Sat/Sun U9 Boys SILVER
SAC United White
8 - 0
Catonsville Hoglets
Complete
Harmans Premier Field #4
Youth (WINTER 2) SD2 Sat/Sun U13/14 Girls
SCYA Bulldogs
R
Calverton Panthers
Rescheduled
Harmans Premier Field #4
Youth (WINTER 2) SD2 Sat/Sun U10 Girls GOLD
Baltimore Celtic Aspire '07
8 - 0
ASA Fierce '07
Complete
Harmans Premier Field #4
Youth (WINTER 2) SD2 Sat/Sun U10 Girls GOLD
ASA Fierce '07
1 - 2
Severna Park Premier Green
Complete
Harmans Premier Field #4
Youth (WINTER 2) SD2 Sat/Sun U8 Boys SILVER
Premier White
3 - 3
LF United
Complete
Harmans Premier Field #5
Youth (WINTER 2) SD2 Sat/Sun U11 Girls BRONZE
Blue Lightning
3 - 0
Pasadena Kickers
Complete
Harmans Premier Field #4
Youth (WINTER 2) SD2 Sat/Sun U9 Boys SILVER
Soccerdome FC
7 - 4
SAC Select
Complete
Harmans Premier Field #5
Sun Coed 4th div EAGLES
Coaches FC
3 - 1
Azteca Team
Complete
Harmans Premier Field #4
Sun Coed 3rd GOLD
Borussia Dortmund
6 - 6
Los Pollos FC
Complete
Harmans Premier Field #5
Sun Coed 4th div UNITED
Just Enough
8 - 7
Soucy Susans
Complete
Harmans Premier Field #4
Sun Coed 4th div UNITED
Shamrocks
6 - 6
Dank Engines
Complete
Harmans Premier Field #5
Sun Coed 4th div UNITED
Kicking Impossible
9 - 6
Chive So Hard
Complete
Harmans Premier Field #4
Sun Coed 4th div EAGLES
Victorious Secret
4 - 11
Pitch Slap
Complete
Harmans Premier Field #5
Sun Coed 4th div UNITED
Park
2 - 2
Water Break
Complete
Harmans Premier Field #4
Sun Coed 3rd GOLD
Flores United
0 - 3
Calle Force
Complete
Harmans Premier Field #5
Sun Coed 3 rd SILVER
Futbal Bro2
3 - 5
Rust FC
Complete
Harmans Premier Field #4
Sun Coed 3 rd SILVER
Baltimore United
3 - 5
Quarter Life Crisis
Complete
Harmans Premier Field #5
Sun Coed 3rd GOLD
Truffle Buttler FC
9 - 7
The Comeback FC
Complete
Harmans Premier Field #4
Sun Coed 3 rd SILVER
Guarani
4 - 4
Atletico Internacional
Complete
Harmans Premier Field #5
Sun Coed 4th div UNITED
Edward Scissorfeet
14 - 7
Reckless
Complete
Harmans Premier Field #4
Sun Coed 4th div EAGLES
LTU
10 - 6
Crazy Honey Badgers
Complete
Harmans Premier Field #5
Calendar
<
March 2017
>
S
M
T
W
T
F
S
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
Events on Sunday, March 26, 2017
7:00 AM
5:00 PM
SDII Winter 2 Youth Sat/Sun League (Sat. 2/11 - Sun. 3/26) 7 games
SD2 Harmans Premier Field 4
7:00 AM
5:00 PM
SDII Winter 2 Youth Sat/Sun League (Sat. 2/11 - Sun. 3/26) 7 games
SD2 Harmans Premier Field 5
10:00 AM
3:00 PM
SDFC SPRING Sunday Clinics (Ages 3-11) (10am-3pm) (3/19-5/14)
SD1 Jessup 5v5 Field 3
11:00 AM
3:00 PM
SDI Winter 2 Youth Sat/Sun League U10B/U11B/U12B/U12G (Sat. 2/11 - Sun. 3/26) 7 games
SD1 Jessup Premier Field 1
12:00 PM
3:00 PM
SDI Winter 2 Youth Sat/Sun League U10B/U11B/U12B/U12G (Sat. 2/11 - Sun. 3/26) 7 games
SD1 Jessup Premier Field 2
3:00 PM
9:00 PM
SDI Sun Coed 3rd div
SD1 Jessup Premier Field 2
5:00 PM
8:00 PM
SDI Sun Coed 2nd div
SD1 Jessup Premier Field 1
5:00 PM
8:00 PM
SDII Sun Coed 3rd Gold
SD2 Harmans Premier Field 4
5:00 PM
8:00 PM
SDII Sun Coed 4th Eagles
SD2 Harmans Premier Field 5
8:00 PM
12:00 AM
SDI Sun Coed 4th Eagles
SD1 Jessup Premier Field 1
8:00 PM
12:00 AM
SDII Sun Coed 3rd Silver
SD2 Harmans Premier Field 4
8:00 PM
12:00 AM
SDII Sun Coed 4th United
SD2 Harmans Premier Field 5
9:00 PM
12:00 AM
SDI Sun Coed 4th United
SD1 Jessup Premier Field 2