Home|Sign In
Schedule of Games
 
<December 2019>
SMTWTFS
24252627282930
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234
  
  Games on Sunday, December 8, 2019 Print
LeagueHome AwayTime/StatusVenueOfficials
Youth (WINTER 1) SD2 SAT/SUN 2010 Boys GOLD 2010 FCI Tigers P 2010 ASA Lions Postponed AAC Premier Field #4  
Youth (WINTER 1) SD2 SAT/SUN 2010 Boys GOLD 2010 SDFC Elite 3 - 2 2010 HES Rugrats Complete AAC Premier Field #4  
Youth (WINTER 1) SD2 SAT/SUN 2009 Girls GOLD 2008 CSC Bulldogs 5 - 1 2009 SAC Premier White Complete AAC Premier Field #5  
Youth (WINTER 1) SD2 SAT/SUN 2010 Boys SILVER 2010 Broadneck SC Lightning 6 - 2 2010 Catonsville Cobras Blue Complete AAC Premier Field #4  
Youth (WINTER 1) SD2 SAT/SUN 2011-10 Girls (U9/10) 2010 DAA Black 8 - 1 2010 Ellicott City SC Black Complete AAC Premier Field #4  
Youth (WINTER 1) SD2 SAT/SUN 2011 Boys BRONZE 2011 GGBJSL Patriots 1 - 7 2011 SDFC United Complete AAC Premier Field #5  
Youth (WINTER 1) SD2 SAT/SUN 2009 Girls SILVER 2009 Catonsville Cobras 6 - 1 2009 BSC Riptide Complete AAC Premier Field #4  
Youth (WINTER 1) SD2 SAT/SUN 2009 Girls GOLD 2009 Arsenal Red 2 - 2 2009 A3 Crewe Complete AAC Premier Field #4  
Youth (WINTER 1) SD2 SAT/SUN 2011-2012 Boys SILVER 2011 Central Carroll 3 - 4 2012 ESSA Complete AAC Premier Field #5  
Youth (WINTER 1) SD2 SAT/SUN 2012 Boys SILVER 2012 PSC Dynamo Dena 3 - 3 2012 Baltimore Celtic Lightning Complete AAC Premier Field #4  
Youth (WINTER 1) SD2 SAT/SUN 2008 Boys BRONZE 2008 Academia Glen Burnie 3 - 4 2008 Catonsville Cobras Blue Complete AAC Premier Field #5  
Sun Coed Open 4th div United Kay Why 7 - 3 Sometimes We're Purple Complete AAC Premier Field #4  
Sun Coed Open 4th div United WaterBreak 1 - 2 The Misfits Complete AAC Premier Field #5  
Sun Coed Open 3rd div Silver Juventus 6 - 3 Guarani Complete AAC Premier Field #4  
Sun Coed Open 4th div Eagles Sum Milk 5 - 5 Snakes Complete AAC Premier Field #5  
Sun Coed Open 3rd div Silver Blackout 68+1 FC 4 - 4 Uranus FC Complete AAC Premier Field #4  
Sun Coed Open 3rd div Silver Head Game Strong 4 - 2 Puebla GL Complete AAC Premier Field #5  
Sun Coed Open 4th div United Shamrocks 2 - 13 Severn Run Complete AAC Premier Field #4  
Sun Coed Open 3rd div Silver Tijuana 7 - 9 FC Las Chivas Complete AAC Premier Field #5  
Sun Coed Open 4th div Eagles Galaxy 5 - 6 Baltimore United Complete AAC Premier Field #4  
Sun Coed Open 4th div Eagles Real Quetzal 7 - 5 The Blue Machines Complete AAC Premier Field #5  
Sun Coed Open 4th div Eagles Reckless 6 - 5 Pitch Slap Complete AAC Premier Field #4  
Sun Coed Open 4th div Eagles Red Devils 6 - 5 Old School Complete AAC Premier Field #5  

  Events on Sunday, December 8, 2019
Start TimeEnd TimeEventVenue
11:00 AM3:00 PM(WINTER 1 2019-20)(8 GAMES)($850)(SD1 JESSUP) Youth SAT/SUN League (Dec 7/8 - Feb 1/2) SD1 Premier Field 2
2:00 PM3:00 PM(WINTER 1 2019-20)(8 GAMES)($850)(SD1 JESSUP) Youth SAT/SUN League (Dec 7/8 - Feb 1/2) SD1 Premier Field 1
3:00 PM8:00 PMSDI Sun Coed 3rd div SD1 Premier Field 2
4:00 PM10:00 PMSDII Sun Coed Open SD2 Premier Field 5
4:00 PM10:00 PMSDII Sun Coed Open SD2 Premier Field 4
5:00 PM9:00 PMSDI Sun Coed 2nd div SD1 Premier Field 1
8:00 PM10:00 PMSDI Sun Coed 4th div UnitedSD1 Premier Field 2
9:00 PM11:00 PMSDI Sun Coed 4th div EaglesSD1 Premier Field 1


 

  

Powered By EZFacility
Web enabled mobile phone? Try Mobile Version | Administrators click Here
Languages: English | Español
© 2003-2021 EZFacility.com. All rights reserved.  Privacy Policy | Terms of Use